Poradnia

Studencka Poradnia Logopedyczna UMCS to „ strzał w dziesiątkę”. Nie spodziewaliśmy się, że pomysł jej stworzenia zyska tak wielki rozgłos. Zainteresowanie Poradnią przerosło nasze oczekiwania. Po kilku tygodniach naszej działalności grafik mieliśmy już wypełniony. Cieszymy się, że zdobyliśmy zaufanie tak wielu pacjentów. Obecnie ruszył kolejny sezon terapii. Zapraszamy do współpracy! 

Działamy pod skrzydłami fachowców, wykonujemy badania słuchu, a także stawiamy profesjonalną diagnozę i prowadzimy terapię logopedyczną. W zajęciach uczestniczą zarówno dzieci jak i dorośli. Przychodzą do nas pacjenci pragnący pozbyć się wad wymowy, co zagwarantuje im lepszy komfort życia. Odwiedzają nas studenci, którzy pragną popracować nad swoją dykcją i dostać się do wymarzonych szkół aktorskich. Spotykamy się również z dziećmi, którym uwolnienie się od jąkania pozwoli zyskać większą akceptację wśród rówieśników. Naszym najważniejszym przesłaniem jest niesienie pomocy innym. A wszystko bezpłatnie!

Terapia odbywa się pięć dni w tygodniu według ustalonych dyżurów. Nasze pracownie niedługo wzbogacą się o nowy sprzęt i nowoczesne pomoce dydaktyczne. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Pomysłowa terapia prowadzona w formie zabawy, przyjazna atmosfera, systematyczne spotkania oraz zaangażowanie i odpowiedzialność wolontariuszy podnoszą efektywność terapii i gwarantują sukces.

Przygotowała: Oktawia Czechowska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s